Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
257 533 577
aperittivo@aperittivo.cz
Doporučujeme
Hodnocení obchodu
Pro firmy
O nás
Kde nás najdete?
Kontakty
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Doporučujeme
Víno ve slevě
Oceněná vína
Víno
Bílé víno
Červené víno
Růžové víno
Šumivé víno
Champagne
,
Prosecco
,
Cava
,
Crémant
Sety vín
Vinné koktejly
Ovocná vína
Bag in Box
Výběr dle vinařství
7 Pecados
,
Abrigo Fratelli
,
Bernard Remy
,
Bruno Andreu
,
Cantina di Verona
,
Cellier des Princes
,
Chateau Arton
,
Chateau Sicot
,
Cherri d'Acquaviva
,
Codice Citra
,
Col dei Franchi
,
Divin
,
Domaine Gautherin & Fils, Chablis
,
Domaine Roc de l´Abbaye
,
Ego Bodegas
,
Fattoria Svetoni
,
Filip Mlýnek
,
Finca Sobreño
,
Gérard Bertrand
,
Gran Sello
,
Ionis
,
Irache
,
Jakoby
,
Kadrnka
,
Lar de Paula
,
Maison Hebrard
,
Marchese Luca Spinola
,
Marques de Vargas
,
Moletto
,
Nekeas
,
Novaripa
,
Pago de circus
,
PAUL STIERSCHNEIDER URBANUSHOF
,
Perinet
,
Principe di Corleone
,
Reisten
,
Smiley Wines
,
Val de Vid
,
Villa Conchi
,
Weingut R&A Pfaffl
,
Wine and Roses
,
Villa Fura
,
Salvaterra
,
Tribaut-Schloesser
,
Martoccia di Luca Brunelli
,
Vinařství Jabloňka
,
Baláž
,
Bodegas Vetus
,
Rocca dei Forti
Výběr dle země
Česká republika
,
Německo
,
Itálie
,
Francie
,
Španělsko
,
Rakousko
Voda k vínu
SpritzOne
SpritzOne
Zápůjčka
Prosecco
Zuřivec
Hampton Water
Nealkoholická vína
Cavarna
Destiláty
Gin
Rum
Pálenky
Dárek
Trička
Delikatesy
Ořechy, ovoce a med
Oleje
Lanýžové potraviny
Nealko nápoje
Paštiky
Čaj a káva
Čokoláda
Omáčky
Nakládaná zelenina
Jedlá brčka
Maria Liquer
Kontakty
O nás
O Vás
Jak nakupovat?
Jedeme Párty
Pro firmy
Aktuality
Přihlášení
Více
Domů
/
Oceněná vína
Oceněná vína
, Strana 6
Nejprodávanější
Ionis Acanto Primitivo 2024, 0,75L, 13,5% alk.
Skladem
(>100 ks)
4878
248 Kč
Prosecco Moletto Extra Dry DOC Treviso, 0,75L, 11% alk.
Skladem
(>100 ks)
2506
308 Kč
Zuřivec - Víno David Koller, 2025, 0,75l, 15% alk.
Skladem
(>100 ks)
5187
390 Kč
Ladič 2023, Ryzlink vlašský, 0,75l, 13,5% alk.
Skladem
(>100 ks)
4274
Původně:
370 Kč
(–19 %)
299 Kč
Hampton Water Rosé 2023, 0,75L, 13% alk.
Skladem
(57 ks)
4105
Původně:
499 Kč
(–23 %)
380 Kč
Austrian Elder, Sauvignon Blanc 2024, 0,75l, 14 alk.
Skladem
(46 ks)
4743
Původně:
198 Kč
(–20 %)
157 Kč
Abbasc Primitivo di Manduria 2022, 0,75l, 14 % alk.
Skladem
(13 ks)
618.607N5
329 Kč
Trabocco Abruzzo DOC Pecorino Spumante, 0,75l, 12%alk.
Skladem
(87 ks)
4425
329 Kč
Altos Crianza 2020, 0,75l, 14,5% alk.
Na dotaz
4104
Původně:
316 Kč
(–20 %)
252 Kč
Tempranillo Syrah Gran Sello 2021, 0,75L, 14% alk.
Skladem
(>100 ks)
4453
252 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
54
položek celkem
Otevřít filtr
Cena
99
Kč
1491
Kč
1
99
1491
Na skladě
50
Novinka
3
Tip
9
Sleva
2
Vzhled
54
Rozbalit filtr
Značky
Abrigo Frateli
3
Altos de Rioja
1
Bernard Remy
3
Bruno Andreu
5
Codice Citra
5
Domaine Roc de I´Abbaye
2
Ego Bodegas
3
Filip Mlýnek
3
Gerard Bertrand
4
Gran Sello
1
Hampton Water
1
Chateau Arton
1
Chateau Marjosse
1
Ionis
4
Jakoby
1
Maison Hebrard
2
Moletto
1
Perinet
1
PRINCIPE DI CORLEONE
3
Weingut R&A Pfaffl
9
Položek k zobrazení:
54
Výpis produktů
Sleva
198 Kč
–50 %
Rouge Baronnie de Montgaillard Merlot, 0,75l, 13,5% alk.
Skladem
(24 ks)
99 Kč
Měrná cena:
132 Kč / 1 l
Do košíku
4728
Abbasc Primitivo di Manduria 2023, 0,75l, 14 % alk.
Skladem
(>100 ks)
435 Kč
Měrná cena:
580 Kč / 1 l
Do košíku
618.607N6
Austrian Banana, Chardonnay 2025, 0,75l, 13,5% alk.
Skladem
(83 ks)
198 Kč
Měrná cena:
264 Kč / 1 l
Do košíku
5109
Austrian Elder, Sauvignon Blanc 2025, 0,75l, 14 alk.
Skladem
(>100 ks)
198 Kč
Do košíku
5104
Gruner Veltliner Vom Haus 2025, 0,75l, 12,5% alk.
Skladem
(>100 ks)
309 Kč
Měrná cena:
412 Kč / 1 l
Do košíku
5107
Nireus Negroamaro Appasimento 2023, 0,75L, 15% alk.
Skladem
(21 ks)
375 Kč
Měrná cena:
500 Kč / 1 l
Do košíku
5070
Pinot Noir Rouge France, Florian Mollet Cuvée 2025, 0,75 l, 13 % alk.
Skladem
(>100 ks)
313 Kč
Měrná cena:
417,33 Kč / 1 l
Do košíku
5228
Zeisen Gruner Veltliner Weinviertel DAC 2025, 0,75l, 13% alk.
Skladem
(9 ks)
356 Kč
Měrná cena:
474,67 Kč / 1 l
Do košíku
5102
Zuřivec - Víno David Koller, 2025, 0,75l, 15% alk.
Skladem
(>100 ks)
390 Kč
Měrná cena:
520 Kč / 1 l
Do košíku
5187
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 6 z 6.
1
6
54
položek celkem
Nahoru