Novaripa

 Novaripa je spojením velkých příběhů a pokorných rodin z regionu Abruzzo, které se po staletí rozhodli chránit jejich ideály při zachování tradice země a pěstování vinné révy.

„Vždy jsme to dělali a budeme v tom pokračovat, stejně jako naši otcové a naši prarodiče, učíme naše děti bránit přírodu a propagovat území prostřednictvím zdravého zemědělství a výroby vína. “ Vinařství bylo založeno v roce 1969 jako společnost mezi 20 farmáři. Dnes je má  400 družstev a 700 hektarů vinic v regionu Abruzzo, kde je 40% jeho území věnováno divočině, parkům, zeleni a kde nádherné pláže spojují horskou krajinu v jednom.  Odhodlání a vášeň vycházející z povahy práce farmáře a moudrost odvozená z jeho dlouholetých zkušeností

Vína Novaripa jak říkají místní vinaři Kvalita začíná v hroznech „Hrozny musí být křupavé ".

Vína Novaripa pocházejí z původních vinic, jako je Montepulciano, Trebbiano, Pecorino a Passerina

Abruzzo má největší horu ve středu a na jihu Itálie a velmi blízko je pobřeží Jaderského moře, jsou zde velké klimatické změny, chladná teplota z hor, mořský vánek, smíšené území, ze kterého jde středně strukturovaný až písčitý minerál, který dává klasickým mezinárodním odrůdám, jako Chardonnay a Pinot Grigio , charakteristickou lahodnou chuť.

Dnes je Novaripa považována za lídra pro svou kvalitu v celém regionu.

2 položek celkem

Cena

312428
1312428

Značky

Položek k zobrazení: 2