Novaripa

1 položek celkem

 Novaripa je spojením velkých příběhů a pokorných rodin z regionu Abruzzo, které se po staletí rozhodli chránit jejich ideály při zachování tradice země a pěstování vinné révy.

„Vždy jsme to dělali a budeme v tom pokračovat, stejně jako naši otcové a naši prarodiče, učíme naše děti bránit přírodu a propagovat území prostřednictvím zdravého zemědělství a výroby vína. “ Vinařství bylo založeno v roce 1969 jako společnost mezi 20 farmáři. Dnes je má  400 družstev a 700 hektarů vinic v regionu Abruzzo, kde je 40% jeho území věnováno divočině, parkům, zeleni a kde nádherné pláže spojují horskou krajinu v jednom.  Odhodlání a vášeň vycházející z povahy práce farmáře a moudrost odvozená z jeho dlouholetých zkušeností

Vína Novaripa jak říkají místní vinaři Kvalita začíná v hroznech „Hrozny musí být křupavé ".

Vína Novaripa pocházejí z původních vinic, jako je Montepulciano, Trebbiano, Pecorino a Passerina

Abruzzo má největší horu ve středu a na jihu Itálie a velmi blízko je pobřeží Jaderského moře, jsou zde velké klimatické změny, chladná teplota z hor, mořský vánek, smíšené území, ze kterého jde středně strukturovaný až písčitý minerál, který dává klasickým mezinárodním odrůdám, jako Chardonnay a Pinot Grigio , charakteristickou lahodnou chuť.

Dnes je Novaripa považována za lídra pro svou kvalitu v celém regionu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení