Pro firmy

Vína
s příběhem
pro firmy

Logo

PRO FIRMY

Víno jako dárek pro obchodní partnery.

Vymýšlíme a realizujeme firemní dárky s nápadem pro firmy už více jak 27 let. Jsme kreativci a zkušení obchodníci, kteří rádi poradí a navrhnou nejvhodnější variantu vašeho dárku!
Stejně jako k dárkům přistupujeme i k firemním vínům. Jezdíme po Evropě, vybíráme zajímavá vína s příběhem, poznáváme vinaře a jejich myšlení a terroir, a tak vám můžeme nabídnout více než velkosklad.

A dobré víno s příběhem – to je jistota.

Wine cheers

Zuřivec víno David Koller
Ladič od Filipa Mlýnka
Hampton Water od Jesse & Jon Bon Jovi
Prosecco CAJ Valdobbiadene
Cava Grande Sello Brut
SpritzOne ready to drink
Primitivo di Manduria
Rakouský Veltlín
a mnoho dalších vín...

Wine cheers
Wine pouring
Hampton Water
Catalog

DÁRKY A VÍNA NA MÍRU PRO VAŠE POTŘEBY...

Dárky a vína připravíme na míru na základě vašich požadavků a pokud budete mít zájem navrhneme tašku, obal na víno nebo víno doplníme vhodným dárkem a dárkově zabalíme. Zaregistrujte se na našem eshopu aperittivo.cz, získáte větší přehled o naší nabídce a získáte lepší velkoobchodní ceny. Kromě vín děláme pro firmy čaje, čokoládu, sladkosti, olivy, lanýže a další delikatesy.

Inspirujte se na našem e-shopu, pošlete nám poptávku, které se budeme rádi věnovat a navrhneme optimální variantu.

Katalog
plný příběhů
a chutí

Každý rok vydáváme vlastní katalog APERITTIVO VÍNA A DELIKATESY, ve kterém naleznete pečlivě vybranou nabídku našich nejlepších vín a delikates. Tento katalog je určen nejen pro milovníky kvalitních vín, ale také pro firmy hledající inspiraci na originální firemní dárky. V našem katalogu objevíte široký sortiment produktů, od exkluzivních vín s příběhem až po výjimečné čaje, čokolády, sladkosti, olivy, lanýže a další delikatesy. Prohlédněte si náš katalog a nechte se inspirovat naším výběrem, který vám usnadní výběr těch nejlepších darů pro vaše obchodní partnery a klienty.

Katalog APERITTIVO VÍNA A DELIKATESY můžete shlédnout zde