Hampton Water Rosé 1,5l

Kód: 1652
Neohodnoceno
Značka: Hampton Water
930 Kč 769 Kč bez DPH
Skladem (52 ks)

Premiové rose Hampton Water bylo nyní vyhodnoceno jako nejlepší rosé světa!!! Gérard Bertrand byl navíc zvolen vinařem roku!

2021 - Nejlepší růžové víno světa: Hampton Water, 2019 - AOP Languedoc Hampton Water je víno grenache, cinsault a mourvèdre rosé, které se dělá ve spolupráci s Jonem Bon Jovi a jeho synem Jessem Bongiovi.

Skvělé, prémiové rosé z Languedocu. Je odrazem jihofrancouzského terroiru a vinařských zkušeností Gérarda Bertranda, přičemž vzdává hold okouzlujícímu životnímu stylu Hamptons. Směs hroznů Grenache (70%), Cinsault (20%) a Mourvèdre (10%) je elegantní růžové s lososově růžovou barvou.

Svěží a živé, s výraznou minerálností, intenzivní vůní červeného ovoce, citrusových tónů a nádechem koření.

Autorem vína je Jesse s kamarádem Allim a Jon Bon Jovi, který se aktivně podílí na prezentaci tohoto vína.

Rosé je krásně vyvážené až do dlouhodobého závěru. 

Vyrobeno pro radost z každé skleničky, kdykoliv a kdekoliv si jí s příteli užíváte.

Skvěle se hodí jako aperitiv k předkrmům, grilovačkám, vegetariánským jídlům nebo jako víno, které nesmí chybět na žádné párty.

Rozhodně doporučujeme vhodně při pití doplnit songy od BON JOVI.

Výše jsou informace, které Vám o víně řeknou vinaři, ale takto Vám víno popíšeme my: 

Ten Bon Joviho kluk je ale šikovnej. Udělal s tátou  nejlepší rosé na světě pod taktovkou Gérarda Bertranda, nejlepšího francouzského vinaře roku 2020. Zdali je opravdu nejlepší, to nedokážeme posoudit, protože tolik rosé jsme ještě nevypili. Ovšem soudě podle toho, že teprve tímhle vínem jsme si u našich manželek vydobyli vážnost, která nám právem náleží, hovoří za mnohé. A teď si představte, jak na večírku pustíte třeba Blaze Of Glory (klidně z telefonu, jde o ten fór přece a ne nějaký hi-fi) a otevřete lahvinku Hampton Water. No jakoby tam ten Jon byl...

Detailní informace

Detailní popis produktu

3nejlepsi rose sveta

 

 

 


Země/Region:Francie/Languedoc Roussilon

Vinařství: Gerard Bertrand

Odrůda: Grenache, Cinsault, Mourvédre

Obsah cukru: suché víno

Alkohol: 14%

Uzávěr: Vinolok - skleněná zátka s českým patentem a výrobou

Vivino: 4.0

Legendární hudební legenda Jon Bon Jovi uvedl toto super prémiové rosé v roce 2017 ve spolupráci se svým synem Jesse a uznávaným vinařem Languedoc Gérardem Bertrandem. Toto víno mělo obrovský úspěch a bylo téměř okamžitě vyprodáno. Potopení do Hampton Water zachycuje ducha sdíleného mezi elegantními Hamptony v USA a stejně stylovým „uměni života“ na jihu Francie. Tato spolupráce mezi Jonem a Jesse Bon Jovi a Gérardem Bertrandem je především o tom, jak si užívat života a mít dobrou láhev vína, kterou můžete sdílet s přáteli.

Na svém prvním ročníku získalo víno Spectator 90 bodů a od té doby každý rok získává opětovně 90 ! Bylo zařezeno mezi 100 nejlepších vín světa.