Tramín červený 2024, 0,75l, 14% alk.
Kód: 5140Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinařství Jabloňka |
|---|---|
| Země původu: | Česká republika |
| Oblast: | Čechy, vinařská obec Praha Troja |
| Vinařství: | Vinařství Jabloňka |
| Odrůda: | Tramín červený |
| Druh vína: | Bílé |
| Typ vína: | Suché |
| Alkohol: | 14% |
| Ročník: | 2024 |
| Cukr: | 1,0 g/l |
| Chuť1: | Plná, výrazně aromatická, s dlouhotrvající a příjemnou dochutí |
| Kyselina: | 5,7 g/l |
| Párování: | Asijská kuchyně, kořeněná jídla, drůbež, paštiky, výraznější sýry |
| Teplota podávání: | 8–10 °C |
| Vůně: | Kořenitá, med, rozinky, čajová růže |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
