Ryzlink rýnský červený 2023, 0,75l, 13% alk.
Kód: 5139Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinařství Jabloňka |
|---|---|
| Země původu: | Česká republika |
| Oblast: | Čechy, vinařská obec Praha Troja |
| Vinařství: | Vinařství Jabloňka |
| Odrůda: | Ryzlink rýnský červený |
| Druh vína: | Bílé |
| Typ vína: | Suché |
| Alkohol: | 13% |
| Ročník: | 2023 |
| Cukr: | 1,4 g/l |
| Chuť1: | Čistá, šťavnatá, s dominantní ovocnou kyselinou a tóny zelených jablek, delší závěr |
| Kyselina: | 6,9 g/l |
| Párování: | Ryby, drůbež, lehce kořeněná jídla, čerstvé a kozí sýry |
| Teplota podávání: | 8–10 °C |
| Vůně: | Zelená jablka, bílý pepř, čerstvé byliny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
