Ryzlink rýnský červený 2021, 0,75l, 12% alk.
Kód: 5136Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinařství Jabloňka |
|---|---|
| Země původu: | Česká republika |
| Oblast: | Čechy, vinařská obec Praha Troja |
| Vinařství: | Vinařství Jabloňka |
| Odrůda: | Ryzlink rýnský červený |
| Druh vína: | Bílé |
| Typ vína: | Polosuché |
| Alkohol: | 12% |
| Ročník: | 2021 |
| Cukr: | 0,6 g/l |
| Chuť1: | Suchá, šťavnatá, s výraznou kyselinou a ovocným charakterem |
| Kyselina: | 7,1 g/l |
| Párování: | Ryby, drůbež, lehké těstoviny, čerstvé sýry |
| Teplota podávání: | 8–10 °C |
| Vůně: | Sušené ovoce, zejména jablka |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
