Ryzlink Rýnský 2023, 0,75l, 12,5% alk.
Kód: 5138Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinařství Jabloňka |
|---|---|
| Země původu: | Česká republika |
| Oblast: | Čechy, vinařská obec Praha Troja |
| Vinařství: | Vinařství Jabloňka |
| Odrůda: | Ryzlink rýnský |
| Druh vína: | Bílé |
| Typ vína: | Suché |
| Alkohol: | 12,5% |
| Ročník: | 2023 |
| Cukr: | 4,5 g/l |
| Chuť1: | Podzimní jablka, sušené bylinky, koření, šťavnatá pikantní kyselina, středně dlouhý závěr |
| Kyselina: | 6,9 g/l |
| Párování: | Pečené ryby, drůbež, vepřové maso, polotvrdé sýry |
| Teplota podávání: | 8–10 °C |
| Vůně: | Podzimní jablka, sušené bylinky, koření, zralá meruňka |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
