Ryzlink Rýnský 2022, 0,75l, 11,5% alk.
Kód: 5137Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinařství Jabloňka |
|---|---|
| Země původu: | Česká republika |
| Oblast: | Čechy, vinařská obec Praha Troja |
| Vinařství: | Vinařství Jabloňka |
| Odrůda: | Ryzlink rýnský |
| Druh vína: | Bílé |
| Typ vína: | Suché |
| Alkohol: | 11,5% |
| Ročník: | 2022 |
| Cukr: | 6,6 g/l |
| Chuť1: | Svěží, ovocná, se zralou meruňkou, citronovým a lehce minerálním závěrem |
| Kyselina: | 7,1 g/l |
| Párování: | Ryby, zeleninová jídla, drůbež, lehké sýry |
| Teplota podávání: | 8–10 °C |
| Vůně: | Ovocná, zralá meruňka |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
