Ryzlink Rýnský 2021,0,75l, 12% alk.
Kód: 5135Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinařství Jabloňka |
|---|---|
| Země původu: | Česká republika |
| Oblast: | Čechy, vinařská obec Praha Troja |
| Vinařství: | Vinařství Jabloňka |
| Odrůda: | Ryzlink rýnský |
| Druh vína: | Bílé |
| Typ vína: | Polosuché |
| Alkohol: | 12% |
| Ročník: | 2021 |
| Cukr: | 3,0 g/l |
| Chuť1: | Ovocná, minerální, s tóny citrusů, meruněk, lipového květu a medu |
| Kyselina: | 7,0 g/l |
| Párování: | Ryby, mořské plody, drůbež, lehké saláty, čerstvé sýry |
| Teplota podávání: | 8–10 °C |
| Vůně: | Citrusy, meruňky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
