SpritzOne Poly Keg S Type 20L 2023, 6,8% alk., naražeč/ bajonet
Kód: 989Související produkty
Detailní popis produktu
Pokud chcete být hvězdou festivalů, koncertů, eventů, akcí či mít zpestření na svatbě či narozeninách, objevili jsme perfektní produkt, který chutná, už se nijak nemíchá a je superrychle připraven ke konzumaci.
Namíchaný Spritz znáte. Tak tohle je to samý, jen prostě nemusíte laborovat s mícháním. Nám to maximálně vyhovuje. Samozřejmě v restauraci, kde za nás pracují jiní, ať klidně míchají. Ale doma nebo na párty nehodláme poslouchat mudrce, že takhle se to nedělá, že tohohle je moc nebo málo. Prostě tohle je SpritzOne – již namícháno v tom správným poměru. Protože kdo by to měl vědět lépe než ten, co to vymyslel.
Naražeč: bajonet
Sud jednoduše narazíte na ventil a připojíte buďto párty pípu nebo chladící zařízení či kompresor.
SpritzOne, pár kostek ledu, plátek pomeranče a Váš spritz je připraven.
SpritzOne nalijete přímo z lahve, přidáte pár kostek ledu, plátek pomeranče a Váš aperitiv spritz je připraven.
SpritzOne® benefity:
# Již namícháno v láhvi, nalijete na led a přidáte plátek pomeranče a je to!
# Rychlost a jednoduchost přípravy, bezkontaktní
# Vysoce kvalitní přísady, tajná rodinná receptura
# Stálá a neměnná chutˇ, spíše hořko-sladká
# Vyrobeno z Prosecca, bylinných aromat, cukru
# Obsah alkoholu 6,8 %
# Dodáváno v 20l kegu, litrovkách a malých lahvičkách 0,187
# Nemusíte kupovat 3 láhve, ale vše je v jednom - již namícháno!
# Skvělý poměr cena a výkon
# Zboží je skladem okamžitě k dodání
# Jednoduchost, kvalita, dobrá a výrazná chuť a plné tělo
# Máme skvělé ohlasy od zákazníků, že jim drink chutná a oceňují kvalitu a jednoduchost přípravy
| Výživové hodnoty | Na 100ml |
| Energetická hodnota | 340kJ/ 81kcal |
| Tuky | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 11g |
| z toho cukry | 10g |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SpritzOne |
|---|---|
| EAN: | 8017279037844 |
| Země původu: | Itálie |
| Oblast: | Veneto |
| Vinařství: | Moletto |
| Odrůda: | Glera |
| Druh vína: | Vinný nápoj |
| Typ vína: | Hořkosladký |
| Alkohol: | 6,8% |
| Chuť1: | Osvěžující a lahodná s hořkosladkým závěrem. |
| Párování: | Jde snadno. |
| Vůně: | Pomeranč a bylinky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
