SpritzOne Key Keg 20L, 6,8% alk.

Kód: 402
Tip
60 hodnocení
Značka: Moletto
2 965 Kč 2 450 Kč bez DPH
Skladem (57 ks)

SpritzOne - již namícháno!

SpritzOne je vinný nápoj. Jedná se o aperitiv drink, který je vyráben s hroznů odrůdy Glera, bylinných aromat a cukru.

Pokud chcete být hvězdou festivalů, koncertů, eventů, akcí či mít zpestření na svatbě či narozeninách, objevili jsme perfektní produkt, který chutná, už se nijak nemíchá a je superrychle připraven ke konzumaci.

Key Keg se naráží hlavou DSI Keykeg, kterou si od nás zakoupíte nebo ji dostanete v jakékoliv nápojové pohotovosti nebo vám ji zapůjčíme  na vratnou zálohu.

Obsah alkoholu 6,8%

Natočíte 0,2L SpritzOne přímo ze sudu, který obsahuje  je již namíchaný a sycený vinný nápoj Spritzone, přidáte pár kostek ledu, plátek pomeranče a váš aperitiv spritz je připraven.

Výše jsou informace, které Vám o víně řeknou vinaři, ale takto Vám víno popíšeme my: 

Namíchaný Spritz znáte. Tak tohle je to samý, jen prostě nemusíte laborovat s mícháním. Nám to maximálně vyhovuje. Samozřejmě v restauraci, kde za nás pracují jiní, ať klidně míchají. Ale doma nebo na párty nehodláme poslouchat mudrce, že takhle se to nedělá, že tohohle je moc nebo málo. Prostě tohle je SpritzOne – již namícháno v tom správným poměru. Protože kdo by to měl vědět lépe než ten, co to vymyslel.


Detailní informace

Detailní popis produktu

Naražeč žehlička, speciální průměr

 

Země původu: Itálie

Alkohol: 6,8 %

SpritzOne je vyroben z vína odrůry Glera, ze které se vyrábí Prosecco, bylinných aromat dle tajné receptury a cukru.

Narážecí hlavu na Key Keg  vám zapůjčíme s párty pípou na vratnou zálohu  nebo si jej můžete koupit v jakékoliv nápojové pohotovosti či na našem eshopu.

Sud jednoduše narazíte na ventil a připojíte buďto párty pípu nebo chladící zařízení či kompresor. Keykeg má ventil takže nápoj vydrží v sudu dlouho svěží a po jeho vyčerpání ventil vypustíte a sud se zmáčkne do malého tvaru.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SpritzOne
Země původu: Itálie
Oblast: Veneto
Vinařství: Moletto
Odrůda: Glera
Druh vína: Vinný nápoj
Alkohol: 6,8%