Hampton Water Rosé 3l

Kód: 1658
Neohodnoceno
Značka: Hampton Water
2 240 Kč 1 851 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Premiové rose Hampton Water bylo nyní vyhodnoceno jako nejlepší rosé světa!!! Gérard Bertrand byl navíc zvolen vinařem roku!

2021 - Nejlepší růžové víno světa: Hampton Water, 2019 - AOP Languedoc Hampton Water je víno grenache, cinsault a mourvèdre rosé, které se dělá ve spolupráci s Jonem Bon Jovi a jeho synem Jessem Bongiovi.

3l

Skvělé, prémiové rosé z Languedocu. Je odrazem jihofrancouzského terroiru a vinařských zkušeností Gérarda Bertranda, přičemž vzdává hold okouzlujícímu životnímu stylu Hamptons. Směs hroznů Grenache (70%), Cinsault (20%) a Mourvèdre (10%) je elegantní růžové s lososově růžovou barvou.

Svěží a živé, s výraznou minerálností, intenzivní vůní červeného ovoce, citrusových tónů a nádechem koření.

Autorem vína je Jesse s kamarádem Allim a Jon Bon Jovi, který se aktivně podílí na prezentaci tohoto vína.

Rosé je krásně vyvážené až do dlouhodobého závěru. 

Vyrobeno pro radost z každé skleničky, kdykoliv a kdekoliv si jí s příteli užíváte.

Skvěle se hodí jako aperitiv k předkrmům, grilovačkám, vegetariánským jídlům nebo jako víno, které nesmí chybět na žádné párty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Země/Region:Francie/Languedoc Roussilon

Vinařství: Gerard Bertrand

Odrůda: Grenache, Cinsault, Mourvédre

Obsah cukru: suché víno

Alokohol: 14%

Uzávěr: Vinolok - skleněná zátka s českým patentem a výrobou

Vivino: 4.0

Legendární hudební legenda Jon Bon Jovi uvedl toto super prémiové rosé v roce 2017 ve spolupráci se svým synem Jesse a uznávaným vinařem Languedoc Gérardem Bertrandem. Toto víno mělo obrovský úspěch a bylo téměř okamžitě vyprodáno. Potopení do Hampton Water zachycuje ducha sdíleného mezi elegantními Hamptony v USA a stejně stylovým „uměni života“ na jihu Francie. Tato spolupráce mezi Jonem a Jesse Bon Jovi a Gérardem Bertrandem je především o tom, jak si užívat života a mít dobrou láhev vína, kterou můžete sdílet s přáteli.

Na svém prvním ročníku získalo víno Spectator 90 bodů a od té doby každý rok získává opětovně 90 ! Bylo zařezeno mezi 100 nejlepších vín světa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hampton Water
Hmotnost: 1 kg