Zuřivec - Víno David Koller

Kód: 2487
Tip
16 hodnocení
Značka: Zuřivec
390 Kč 322 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Když se přestěhoval do Mikulova, muselo to přijít. Kollerova vinice a um proslulého sklepmistra Filipa Mlýnka stvořily Zuřivce – vášnivý vlašský ryzlink. Je totální minerální pecka se silně slaným tónem po mikulovské mineralitě a to díky botrytickým hroznům. Již ve vůni je poznat mikulovský minerál připomínající slaný mořský vzduch. Chuť je explosivní s pořádným slaným tónem v dochuti s kovovostí. Jedno z top minerálních vín ročníku 2020.

ZUŘIVEC ♦ vyhrál nejlepší obal na světě v soutěži WORLD STAR PACKAGING AWARDS ...

ZUŘIVEC ♦ obdržel ocenění jako OBAL ROKU 2021 ! Současně postoupil do celosvětového finále...

ZUŘIVEC ♦  vyhrál PREMIUM GOLD v soutěži PRAGUE WINE TROPHY a mezi ryzlinky stejného ročníku se umístil jako úplně nejlepší :-)

 

 

Hoď se do klidu, dej si víno ZUŘIVEC a pusť si k tomu songy Davida Kollera.

Výše jsou informace, které Vám o víně řeknou vinaři, ale takto Vám víno popíšeme my: 

Dávat do trumpety by se vám líbilo? Máte možnost. David Koller dělá muziku jak víno a víno jak muzika. Teď si můžete dopřát obojí. Společně s proslulým sklepmistrem Filipem Mlýnkem a kreativcem Petrem Divišem jsme rozehráli harmonii chuťových tonů odrůdy vlašský ryzlink, kterou vyšperkoval svým grafickým mistrovstvím Aleš Sadil. Značka Zuřivec je odvozena od překladu Davidova příjmení (koller – zlostný, zuřivý). V italštině by to znělo furioso. V notovém záznamu taková poznámka znamená – hrajte s vášní!  A právě tak se má Kollerův Zuřivec pít! A navíc, když si k tomu vyhledáte původ jména Diviš, vyjde Vám "Bůh vína". Neříkejte, že tohle všechno je jen náhoda. To přece není možný!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu


Země/Region: Morava/Mikulov

Vinařství: Filip Mlýnek

Odrůda: Ryzlink vlašský

Ročník: 2020                                                

Obsah cukru: 2,9 gramů

Tank nebo sud: tank nerez

Alkohol: 12,5% alk.

Uzávěr: korkový

Teplota podávání: 8-10 st.C

Ideální doba spotřeby: 15 let

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení