Karton(6ks) Hampton Water Rosé 2020 5+1 zdarma

Kód: 1460
Akce
Neohodnoceno
Značka: Hampton Water
2 085 Kč 1 723 Kč bez DPH
Skladem (8 ks)

Objednejte si v rámci akce 5+1 celý karton/6 lahví Hampton Water Rosé a jednu láhev máte zdarma.

Za karton zaplatíte 2085 Kč místo původních 2502 Kč.

 

Premiové rose Hampton Water bylo nyní vyhodnoceno jako nejlepší rosé světa!!! Gérard Bertrand byl navíc zvolen vinařem roku!

2021 - Nejlepší růžové víno světa: Hampton Water, 2019 - AOP Languedoc Hampton Water je víno grenache, cinsault a mourvèdre rosé, které se dělá ve spolupráci s Jonem Bon Jovi a jeho synem Jessem Bongiovi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

14 % alkohol

Země: Francie/ Region Languedoc Roussillon

Hrozny: Cinsault, Mourverde, Grenache, Syrah

Uzávěr Vinolok (skleněný uzávěr české výroby)

Legendární hudební legenda Jon Bon Jovi uvedl toto super prémiové rosé v roce 2017 ve spolupráci se svým synem Jesse a uznávaným vinařem Languedoc Gérardem Bertrandem. Toto víno mělo obrovský úspěch a bylo téměř okamžitě vyprodáno. Potopení do Hampton Water zachycuje ducha sdíleného mezi elegantními Hamptony v USA a stejně stylovým „uměni života“ na jihu Francie. Tato spolupráce mezi Jonem a Jesse Bon Jovi a Gérardem Bertrandem je především o tom, jak si užívat života a mít dobrou láhev vína, kterou můžete sdílet s přáteli. Vyrobeno v Languedocu, je odrazem jiho francouzského terroiru a vinařských zkušeností Gérarda Bertanda, přičemž vzdává hold okouzlujícímu životnímu stylu Hamptons. Směs hroznů Grenache (70%), Cinsault (20%) a Mourvèdre (10%) je elegantní růžové s bledě růžovou barvou. Svěží a živá, s výraznou minerálností a intenzivní vůní červeného ovoce, citrusových tónů a nádechem koření, to je krásně vyvážené až do dlouhodobého závěru. ..
Na svém prvním ročníku získalo víno Spectator 90 bodů a od té doby každý rok získává opětovně 90 !