Giuliano Tartufi

7 položek celkem
Sul GiulianoTartuffi delikatesy
Sůl s lanýži 50g
Skladem (14 ks)
87 Kč
SAL50
Sada2lanyzoleju GiulianoTartuffi delikatesy
307 Kč
OLI
LanyzovePraskoveKoreni GiulianoTartuffi delikatesy
187 Kč
SPT
LanyzTagliatellePasta GiulianoTartuffi delikatesy
353 Kč
VTB

Společnost „Giuliano Tartufi“ se narodila z hobby a vášně Giuliana Martinelliho, když byl jako chlapec před začátkem směny v továrně a chodil každé ráno do lesů hledat lanýže se svým neoddělitelným psem.

Od roku 1991 se Giuliano rozhodne následovat svou vášeň a věnovat se výhradně výzkumu a prodeji čerstvých lanýžů, nejprve vyrobit produkty v malé laboratoři v Pietralunga a ihned poté, co se začal účastnit některých z nejdůležitějších italských veletrhů v tomto odvětví: tímto způsobem se specializuje při uvádění čerstvých lanýžů na trh a při výrobě potravinářských specialit na bázi lanýžů.

Cílem Giuliana Tartufiho je a vždy bylo předávat všem jeho vášeň pro lanýže, přinášet kulinářské tradice a typičnost jeho území po celém světě.

Giuliano Tartufi ve skutečnosti exportuje do mnoha zemí a je zavázán každý den, aby jeho hodnotybyly přenášeny a vdávány všemi jeho národními a mezinárodními partnery: Není náhodou, že grafický prvek, který společnost zastupuje, je prsten lanýžů, skutečný a jeho symbol věčné a nerozlučné lásky s lanýži.

Nyní se společnost „GIULIANO TARTUFI SRL“ specializuje se na zpracování čerstvých lanýžů pomocí nejmodernějších řemeslných metod. Dvacetileté zkušenosti získané laboratorním personálem znamenají, že z čerstvého produktu je vytvořena široká škála specialit vytvořených tak, aby vyhovovala potřebám nejpozornějších a rafinovaných zákazníků.