Giuliano Tartufi

7 položek celkem
Sul GiulianoTartuffi delikatesy
Sůl s lanýži 50g
Skladem (19 ks)
92 Kč
SAL50
Sada2lanyzoleju GiulianoTartuffi delikatesy
267 Kč
OLI
LanyzovePraskoveKoreniPecorino GiulianoTartuffi delikatesy
163 Kč
SPT P
LanyzovePraskoveKoreni GiulianoTartuffi delikatesy
163 Kč
SPT
DarkBaleni3LanyzProdukt GiulianoTartuffi delikatesy
346 Kč
MINI3E
LanyzTagliatellePasta GiulianoTartuffi delikatesy
307 Kč
VTB

Společnost „Giuliano Tartufi“ se narodila z hobby a vášně Giuliana Martinelliho, když byl jako chlapec před začátkem směny v továrně a chodil každé ráno do lesů hledat lanýže se svým neoddělitelným psem.

Od roku 1991 se Giuliano rozhodne následovat svou vášeň a věnovat se výhradně výzkumu a prodeji čerstvých lanýžů, nejprve vyrobit produkty v malé laboratoři v Pietralunga a ihned poté, co se začal účastnit některých z nejdůležitějších italských veletrhů v tomto odvětví: tímto způsobem se specializuje při uvádění čerstvých lanýžů na trh a při výrobě potravinářských specialit na bázi lanýžů.

Cílem Giuliana Tartufiho je a vždy bylo předávat všem jeho vášeň pro lanýže, přinášet kulinářské tradice a typičnost jeho území po celém světě.

Giuliano Tartufi ve skutečnosti exportuje do mnoha zemí a je zavázán každý den, aby jeho hodnotybyly přenášeny a vdávány všemi jeho národními a mezinárodními partnery: Není náhodou, že grafický prvek, který společnost zastupuje, je prsten lanýžů, skutečný a jeho symbol věčné a nerozlučné lásky s lanýži.

Nyní se společnost „GIULIANO TARTUFI SRL“ specializuje se na zpracování čerstvých lanýžů pomocí nejmodernějších řemeslných metod. Dvacetileté zkušenosti získané laboratorním personálem znamenají, že z čerstvého produktu je vytvořena široká škála specialit vytvořených tak, aby vyhovovala potřebám nejpozornějších a rafinovaných zákazníků.